Nákupy

Jaká antibiotika na nákupní horečku?

Každý to známe – teda, spíše každá. Nákupy, nákupy, nákupy. Tři nejoblíbenější slova většiny žen. Vždy je nějaký důvod k nakupování. Ale ten nejčastější nával nákupní horečky nastává před a po Vánocích. Nicméně, nakupování již dostalo mezinárodní rozměr, proto se mnoho z nás vydává Každý rok ze začátku ledna na velké nákupy do německého Berlína. V lednu se totiž z Berlína stává město slev.
A na slevy slyší úplně každý.
kabelky v obchodě
V lednu jdou ceny všeho zboží v módních obchodech dolů jako zralá jablka z jabloně. V této době se z Berlína stává jedna velká výkladní skříň. Vše je zde k dostání za zlomek ceny, kterou byste našli na cedulce během roku. Ne nadarmo je leden v celém Německu známý jako WSV = Winterschlussverkauf = závěrečný zimní výprodej.
Máme pro Vás pár tipů, kam se přesně vydat na ten nejlepší nákup:
nákupní středisko
Galeries Laffayette
Nespočet obchodů, nabízejících mnoho oděvů, kabelek, bot a všeho možného od různých světových značek. Každý den, kromě neděle zde nakoupíte až do 20:00.
KaDeWe
Jednoznačně nejznámější německé obchodní centrum, kde se v jeden den zvládne projít az 180 tisíc lidí ze všech koutů světa. Tento obchodní dům je něco jako ikona města.  Je rozdělen do mnoha podlaží, tudíž pro důsledný nákup je třeba vyhradit si několik hodin – nejlépe celý den již od snídaně.
obchod s pánským oblečením
Flohmarkt
Nejznámější německý bleší trh. Každou neděli je zde k vidění nostalgie ve formě vintage a retro zboží, což jsou oblíbené trendy berlíňanů. Najdete tu snad vše, po čem toužíte.
T.K.Maxx
Tenhle řetězec je znám svým designovým oblečením po celém světě, kde můžete sehnat parádní kousky za zlomek ceny a najdete tu hodně módních vychytávek.
Nakupování je prostě trend a pokud patříte k tzv. "shopaholikům", tenhle výlet by Vám v kalendáři rozhodně neměl chybět. Pokud se radši držíte při zemi a na takové výlety se Vám nechce, můžete i u nás vyhledat spoustu slev a také výhodně nakoupit.

5/5 - (2 votes)