Nákupy

Léto v zimě

Asi každý někdy při pohledu na šedivou plískanici zatoužil po pláži a modrém moři. Většina z nás se nemůže jen tak sebrat a někam zmizet. Našli jsme pro vás proto perfektní řešení, jak si zpříjemnit čekání na léto a nevytáhnout u toho paty z domu.
holka s kufrem
Světlo
Mnoha z nás se víc než po teple stýská po světle. Ráno za tmy odcházíme, večer se domů za tmy vracíme, a světlo skoro nevidíme. Řešením jsou speciální lampy, simulující denní světlo. Ty nejen že prosvětlí celý interiér, ale pomohou vám bojovat s příznaky podzimních splínů, a dodají vašemu tělu novou energii. Nebo si vyzdobte byt romantickými světélky, které vám připomenou noci pod hvězdami. A nezapomínejte na svíčky, které vám připomenou blížící se Vánoce.

Tematické doplňky
Přivezli jste si z dovolené suvenýry? Vystavte si je na dobře viditelném místě a vždy, když půjdete okolo, připomene vám to slunné dny. Stylové doplňky se dají pořídit i v obchodě. Poohlédněte se například po plakátech s místy, ke jste byli, nebo kam se chcete podívat. Přineste si domů propriety typické pro vaši dovolenkovou destinaci. Řecko? Keramika, antické sošky a k večeři třeba salát s olivami. Itálie? Reprodukce maleb italských mistrů a pizza. Španělsko? Široké vějíře a na stole třeba vynikající uzeniny. Fantazii se meze nekladou, a cokoli vám udělá radost, to je dobře.

Plánování
Podzimní slevy jsou ideální k nákupu vybavení na příští dovolenou. Dosluhují vám plavky a oblíbený slamák odnesl vítr? Teď je ta pravá chvíle vyrazit pro nové. Nejen, že ušetříte, ale ještě se navnadíte na dovolenkovou vlnu. Můžete také začít plánovat, kam příští léto pojedete, sezona first-minute není daleko.

slunečné letovisko

Filmy a knížky

Podzim je ideální doba pro čtení knih a sledování filmů. Proč se tedy alespoň na plátně nepřenést tam, kde nám bylo dobře? Poohlédněte se zejména po odlehčeném čtení a komediích, které vám pomohou zapomenout na všechny starosti světa. A zachumlaní v dece si s hrnkem horkého nápoje připomeňte, že i podzim a zima mají své kouzlo.