Nákupy

Rozvíjejte mozek dítěte od útlého věku!

Asi každý rodič by si přál, aby jeho potomek bych chytrý, krásný a úspěšný, ale jak toho dosáhnout? Existuje celá řada učebních metod a doporučení, jak by se mělo s dítětem zacházet. Pokud chcete, aby se váš syn, či dcera, správně mentálně rozvíjeli, je zapotřebí postarat se o dostatečné množství mentální potravy. Dále je důležité s dítětem pracovat již od narození a učit ho správným návykům.
Jednou z nejdůležitějších věcí je čas věnovaný vašemu potomkovi. Jedná se o nejcennější dar, který mu můžete dát. Zároveň se bez něj neobejde žádná správná a kvalitní výchova. V zásadě platí, že by potomek měl trávit svůj čas aktivně a nikoliv pasivně, což znamená, že by se měl vyhnout všem moderním technologiím, jako jsou mobilní telefony, televize, herní konzole a další. Tyto technologie mohou mít neblahý vliv na mozek dítěte a jeho rozvoj – zejména v případě, sleduje-li potomek nevhodný obsah.dřevěný vláček.jpg
Nicméně interaktivní hračky od 1 roku ChytraLiska mohou být při výhově velice nápomocny. V současné době se jedná o jeden z nejúčinnějších a nepodporovanějších způsobů, jakým dítě rozvíjet . Interaktivní hračky jsou vhodné téměř pro všechny děti jakéhokoliv věku. Díky nim je možné rozvíjet motoriku a učit se rozpoznávat tvary, barvy a popřípadě i objekty. Jedná se o metodu, díky níž se dítě vzdělává samo a nenásilnou cestou. dřevěné kostky.jpgMůžeme mluvit i o takzvaných „montessori hračkách“. Může se jednat o různé magnetové soustavy určené ke hře, labyrinty, zatloukačky, kostky a jiné skládačky, počítadla, pyramidy a mnohé další. Na výběr je velké množství výrobků. Záleží především na věku dítěte a na účelu, k jakému by měla být hračka určena. Jedná se o trend poslední doby. Většina těchto hraček je vyrobená ze dřeva nebo jiných přírodních materiálů. Veliký důraz je kladen na to, aby hračky byly stoprocentně bezpečné a kvalitní – i proto se jedná o vhodný dárek například pod stromeček.