I hypotéka může pomoci

Jsou chvíle, kdy soukromé podnikání vynáší, tedy plynou z něj zisky. A pak jsou pro změnu doby, kdy toto peníze naopak vyžaduje, protože se zkrátka nedaří. Záleží na nejednom faktoru, důsledky jsou ale pokaždé stejné. Když se daří, může si podnikatel užívat, když ale ne, má smůlu a musí peníze sehnat někde jinde. Jenže kde?

finanční rozkvět

To je nejednou otázka, na niž se jen těžko hledá odpověď. Protože kde má sehnat peníze někdo, komu se nevede a kdo tedy nemůže poskytnout žádné mimořádné záruky, že půjčené peníze také řádně vrátí?

Někomu takovému jenom tak někde nepůjčí. Jakmile bankovní úředníci zjistí, že o půjčku žádající podnikatel nemá ani dobře vypadající daňové přiznání, ani dostatečně velké příjmy, ale zato má třeba záznam v registrech dlužníků nebo exekuce na krku, je to beznadějné. Někomu takovému jen tak někde nepůjčí.

A lze mluvit o štěstí, že se pak řešení přece jenom najde. A to v podobě nebankovního produktu zvaného hypotéka bez doložení příjmu. U této hypotéky uspějí i ti, kdo mají nižší prokazatelné příjmy z daňových přiznání a k tomu třeba i záznamy v registrech jako BRKI, NRKI a SOLUS. Stačí jenom, aby žadatel o tuto hypotéku měl nemovitost, již by mohl dát po dobu splácení půjčky do zástavy a jež patří žadateli nebo někomu, kdo je ochoten se za ně zaručit nemovitostí svou, a je vystaráno. Hravě se získají peníze, které jsou určeny na cokoliv, co souvisí s podnikáním, a to za výhodných podmínek.

Které to jsou?

Úroky tu začínají už na třech procentech.

Doba splácení může být až třicetiletá.
padesátieurová bankovka

Peníze jsou k mání už čtyřiadvacet hodin po podpisu úvěrové smlouvy, v níž nejsou žádné skryté poplatky nebo jiné potenciálně hrozící komplikace.

Všechny půjčené peníze lze vrátit kdykoliv i předčasně bez sankcí.

Stačí tak jenom vyplnit formulář na webu nebankovní společnosti nebo zatelefonovat a člověk má záhy peníze, jichž je mu pro jeho podnikání třeba. A to je nejednou velice důležité, aby se třeba i zabránilo krachu.