Kokosový olej ke konzumaci i pro krásu

Rádi zkoušíte nové věci v kosmetice i při vaření? Pak vyzkoušejte produkt, který je 2 v 1 a můžete ho tedy využít nejen při vaření, ale také právě při různých zkrášlovacích kosmetických procedurách.

Bio kokosový olej využijete nejen v kuchyni, ale také při různých kosmetických procedurách. Pokud si ho pořídíte, tak si můžete být jisti, že se u vás doma neztratí a že pro něj naleznete široké uplatnění, ať už v kuchyni nebo třeba i v koupelně.
kokosový olej

VYUŽITÍ V KUCHYNI

Kokosový olej využije nejedna hospodyňka. Má totiž skvělé využití jak ve studené, tak i v teplé kuchyni. Ve studené kuchyni má své uplatnění třeba do smoothie, v teplé kuchyni ho využijete na vaření, pečení nebo smažení. Díky tomu, že neobsahuje žádný cholesterol a také je vhodný, pokud chcete shodit nějaké to kilo, takže splňuje zásady zdravého stravování a vy ho tak můžete v teplé i studené kuchyni používat naprosto bez výčitek.

VYUŽITÍ V KOSMETICE

Také v kosmetice najde tento produkt svoje široké uplatnění. A začít můžete hned u vaší pokožky. Poskytne vzpruhu povadlé a suché pleti, kterou zvláční a hydratuje. Vyrobit si z něj také můžete domácí peeling nebo pleťovou masku. Další uplatnění je v podobě kondicionéru nebo masky na vlasy. Hodí se tak pro vlasy suché a poškozené, kdy zacelí poškozené konečky, dodá vlasům lesk a skvěle působí také na vlasovou pokožku. A navíc ještě pomáhá proti lupům. Tím ovšem výčet kosmetického uplatnění nekončí. Skvělý je také na čištění zubů, kdy zbaví zuby a dásně bakterií a zároveň také zuby vybělí.
kokosový produkt

Pořiďte si i vy do vaší domácnosti tohoto neocenitelného pomocníka v bio kvalitě, pro kterého najdete široké uplatnění během přípravy vašich jídel nebo během kosmetické péče. Využijte jeho skvělé účinky doslova na vlastní kůži a také jeho výborné nutriční hodnoty, kdy tak vylepší váš jídelníček.

Bio kokosový olej zkrátka u vás doma nesmí chybět!