Oploťte si dům

Ochrana pozemku a majetku je přirozenou součástí našich životů. Málokdo si chce nechat vnikat na svůj pozemek zvěř a cizí lidi. Proto má tolik lidí svoje domy, zahrady a chalupy chráněny plotem. Existuje řada druhů plotů, a každý z nich se hodí pro jiný typ pozemku. Dnes je moderní plot z betonových desek, který vypadá dobře, a plní hned několik funkcí, které ocení každý majitel nemovitosti.

starý plot

Často jej volí lidé k domům
Betonový plot vám můžeme vyrobit na míru, a to včetně montáže. Pokud nemáte s montáží těchto plotů zkušenosti a nemáte dostatečné vybavení, raději to nechte na nás a do ničeho se nepouštějte. Jak jistě víte, beton je velmi těžký, a montáž betonových dílců je těžká a náročná. K usazení dílců do sloupků je třeba součinnost několika mužů za použití těžké techniky. Betonový plot nepropouští pohledy zvědavců a pokud bydlíte někde na samotě nebo třeba na kopci, oceníte jej dvojnásob, protože působí jako větrolam, a vám tak nebude foukat vítr až do oken.

dřevěný plot

Bezpečnost především
Obrovskou výhodou tohoto typu plotu je ta, že dokáže zvýšit ochranu vašeho pozemku. Díru do něj jako do pletiva nikdo neprostříhá, a nejde snadno přelézt. Je to ideální volba pro ty, kteří chtějí maximální bezpečí pro svou rodinu a majetek.

Na klíč je to nejlepší
Rozhodli jste se pro betonový plot? Vyměříme, kde bude plot stát, odstraníme starý, pokud nějaký je, a po dohodě s vámi a po výběru typu plotu se můžeme pustit do práce. Můžete mít čistě beton, ale nabízíme i kombinace s různými druhy dřeva. Prohlédněte si v naší fotogalerii, co všechno jsme schopni vám vyrobit.
O nic se nemusíte starat, my vám za pár dní předáme kompletně hotový nový plot, který bude ozdobou vašeho bydliště. Dodat vám můžeme i několik typů bran a branek, které efektivně doplní betonový plot. Získáte svěží a moderní vstup na váš pozemek za dobré ceny.