Květinové dekorace

Moc ráda něco vyrábím, takže taky potřebuji různé dekorace, které potřebují ke své práci. A moje práce je to, že vyrábím taky různé dekorace, které potom moji klienti chtějí. A začalo to všechno tím, že můj syn ve školce potřeboval nějaký materiál na to, že dělali krásné věnce, které potom zdobily jejich školku. Ve školce vždycky byly opravdu krásné věci a já jsem si řekla, chci, když to syna opravdu tak moc baví, že mu tuto zábavu samozřejmě dopřeji doma. A jak jsem řekla, tak jsem taky udělala. Ani nevíte, jakou jsi měla radost, když jednoho dne přišel domů ze školky se svým tátou a já jsem synovi řekla, že mám pro něj veliké překvapení.

Líbí se mi růžové květy.

Doma na stole jsem prostě nechala různé šířky a taky různé dekorace anebo filcový papír a taky květinky. Květinky a totiž má syn moc rád. Tak je se mnou velice často sušil a vzpomínám si, jak s babičkou a s dědou dělal syn taky herbář, kdy na louce a na zahradě sbíral různá kvítka a květinky, které potom sušil v knize. Opravdu všechno bylo dokonalé a mně se to líbilo, tak jsem logicky řekla, že syna v tom budu podporovat. Dokonce i já to vyrábím a taky to prodávám. Mám ráda na ozdobu taky peříčka a vyrábím taky ošatky a květináče anebo obaly přímo na květináče.

Dekorace a krásný pohled k nezaplacení.

Líbí se mi taky dekorace jako jak květinky, tak taky kuřátka a kohoutci. Taky jsem doma vyrobila už čtyři ptačí budky, kde jsem prodala dvě a taky dvě budky jsem si nechala. Já je mám na zahradě, protože syn je totiž moc rád, když může pozorovat ptáčky v krmítku, jak tam zobou slunečnice, které tam syn s radostí dal. Opravdu výroba vlastních věcí z umělých květin a taky z květinek je opravdu dokonalá a je to taky skvělé na stres. já sama jsme si řekla, že tato tvorba z květinek Lepaso a další dekorace je opravdu moc pěkná a taky učí potom malé děti zručnosti a ataky samozřejmě trpělivosti.