Nemarněte čas doma, vyrazte s přáteli za dobrodružstvím

Jestli ze všeho nejvíce nesnášíte nudu, když musíte být doma, protože venku prší a ve vašich oblíbených podnicích mají ještě brzy odpoledne zavřeno, tak vyzkoušejte něco nového. Vyzkoušejte zábavu, která vás skvěle naladí na nadcházející večer. A můžete ji vyzkoušet společně se všemi svými přáteli, takže budete mít zaručeno, že se odpoledne nejen nebudete ani trochu nudit a budete se skvěle bavit, ale rozhodně budete mít i téma, které vám vydrží na celý večer. Takže jestli vás zajímá, o co jde, tak vězte, že ta skvělá zábava, která vás všechny jednoznačně pohltí se nazývá úniková hra.

dřevěný labyrint

Jedná se o novinku, která k nám doputovala až z Asie, ovšem místní fandové počítačových her ji znají v podstatě již hodně dlouho a teď mají příležitost zažít vše na živo. Je to super dobrodružství pro všechny, kdo milují tajemno, hádanky a rádi se baví s přáteli.A není to rozhodně vůbec nic složitého, takže se nemusíte bát, že byste to třeba nepochopili nebo nezvládli. Navíc, kdybyste se opravdu dostali do úzkých a nevěděli byste, jak dál, tak vám bude k dispozici personál s podpůrným systémem nápověd, jež vás navedou na tu správnou cestu.

strašidelný příběh

A k samotné hře tedy vlastně nepotřebujete vůbec nic. Nemusíte si kupovat žádné drahé pomůcky ani speciální oblečení. Stačí jen, když si dopředu zarezervujete termín třeba na https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-pardubice/a ve smluvenou dobu přijdete se svými přáteli hrát. A můžete se být stoprocentně jistí tím, že v následujících minutách se rozhodně nudit nebudete, ať se již ocitnete ve středověké laboratoři anebo v bytě tajného dvojitého agenta. Jen pozor na to, že tato hra je návyková a může se snadno stát, že jejímu hraní zcela propadnete!