Čas léta, čas na změnu

V letních měsících je možné vrhnout se na nošení oblečení, které jste během podzimu a zimy schovávali pečlivě zabalené v krabicích či modernějších vakuových pytlích proto, aby Vám zbytečně nezabíraly prostor ve skříních a poličkách
Další možnou variantou je pak nákup nových kusů oblečení, ať již takzvaně „z druhé ruky“ či formou nákupu v nejrůznějších obchodních domech či buticích.
V obou případech je však velmi vhodné zaměřit svou pozornost na nahromadění většího počtu kousků oblečení určených pro nošení na vrchní polovině těla, tedy takzvaných topů.
módní trika a svetry 
Top = mnoho muziky za málo peněz
Nevěříte? Ale je tomu skutečně tak.
Topy jsou díky své jednoduchosti a menším nárokům na užité materiály co do jejich spotřeby co do finančních investic poměrně nenáročnou záležitostí, s níž však můžete doslova uchvátit své okolí.
žena v halence a kabátě
Jejich jednoduchost navíc nebrání tomu, aby byly vyráběny v mnoha rafinovaných podobách a stylech, s nimiž dotvoříte krásnou siluetu vlastní postavy, obohatíte již zavedený šatník a dokážete vykouzlit desítky různých looků, ačkoli vlastníte pouze dvoje džíny či případně oblíbené sukně, jež během léta preferujete nosit.
trička s nápisy 
Top = pravá volba pro každou ženu
Pokud nepreferujete chození „na Evu“, které se do slušné společnosti povětšinou skutečně příliš nehodí, pak je jisté, že nějaký ten topík také jistě vlastníte. Rádi se vsadíme, že Vám již mnohokrát dobře posloužil, a proto apelujeme na velkou vnímavost k pozitivům, která s sebou uváděný kousek oděvu přináší.
Kromě jeho prodeje a možnosti zakoupení skutečně v široké paletě možností je v rámci letních radovánek a dobrodružství možné poukázat též na jeho nízkou váhu a skladnost, které oceníte při cestách doma i v zahraničí. Tak neváhejte a vyrazte na nákupy ještě dnes! Jistě i Vám se podaří objevit ten pravý, krásný a jedinečný, kousek právě pro Vás.