Trendy do mrazu

Nechme se inspirovat zimou, která drsná jako led, ale i jemná, jako sníh. Pro letošní zimu se nejvíce hodí právě odstíny světle modré, šedé a stříbrné. S metalickými odlesky budete zářit jako třpytící se sněhové vločky.
Ve Vašem zimním šatníku nesmějí chybět základní kousky, které Vás nejen zahřejí, ale pokud zvolíte správně, udělají také dobrý dojem.
Zachumlejte se do kožichů! Vybírat můžete z elegantních kabátků z umělé kožešiny či bund vyplněných kvalitním pravým peřím. Kvůli aktuálním módním výstřelkům se nemusíte klepat zimou.
oblečení do sněhu
Zvolili jste nenápadný kožíšek či bundu a nechcete zapadnout v davu? Řešení je velmi jednoduché. Téměř ve všech módních obchodech a buticích seženete nepřeberné množství huňatých maxi šál, které jistě spolehlivě zahřejí a ochrání od nepříjemného štiplavého ledového větru. Samozřejmě také dodají Vašemu outfitu šmrnc, který je v tomhle případě jistě žádoucí.
Jako v každém ročním období, tak i v zimě je dobré orientovat se známým rčením „v jednoduchosti je krása“. Žádná z nás přeci nestojíme o přeplácaný outfit, který se skládá z kousků různých barev a materiálů, jejichž kombinace není příliš lichotivá. Proto pokud zvolíte výrazný kabát, doplňky by měli být spíše sladěné do neutrálních barev. Naopak k nenápadným základním kouskům budou lepší výraznější doplňky.
žena v zimě
Plesová sezóna je v plném proudu a pokud si ještě nevíte rady, pečlivě čtěte následující řádky. Letošním hitem jsou kousky se stříbrnými či metalickými odlesky. Takové si můžete koupit celé šaty v jakékoli barvě, či například pouze blůzku, kterou doplníte obyčejnou sukní. Pokud se stále necítíte na to, být středem pozornosti v lesklých šatech, jednoduše zvolte nenápadné šaty lichotícího střihu. Tento look poté doplňte výrazným náhrdelníkem a psaníčkem. Nejnovějším trendem plesové sezóny jsou také páskové lodičky s otevřenou špičkou.
Nebojte se aktuálních trendů! Pokud si stále nejste jistá, můžete se obrátit na odborníky, kteří Vám jistě rádi s výběrem pomohou.