Dopřejte seniorovi s Alzheimerem příjemné stáří

Onemocněl někdo z vašich příbuzných Alzheimerovou chorobou a vy se o něj nemůžete celodenně starat? Obraťte se na specializované centrum, které se zaměřuje na péči o seniory s různými typy demencí a kde je o ně perfektně postaráno po fyzické, psychické i sociální stránce. Alzheimer neznamená nutně, že senior, kterého toto onemocnění postihlo, bude uvězněn doma mezi čtyřmi stěnami. Řešením je specializovaný domov s péčí pro osoby s tímto onemocněním nebo dalšími demencemi.

Dopřejte seniorovi s tímto onemocněním důstojné a kvalitní stáří, které může strávit v láskyplném prostředí s potřebnou a kvalifikovanou péčí. V tomto typu zařízení je klientům poskytována celodenní péče, každý den v roce, s ohledem na jejich konkrétní a specifické potřeby. Samozřejmostí je zkušený a kvalifikovaný zdravotnický personál. Zařízení se nachází v sympatickém areálu s krásnou přírodou a s příjemným útulným zázemím. V zařízení tohoto typu se totiž klienti musí cítit dobře, jako doma.

Poskytované služby:

– sociální péče
– domácí zdravotnická péče
– rehabilitační péče
– stravování
– ošetřovatelská péče
– spolupráce a komunikace s příbuznými

Každý si zaslouží důstojné a příjemné prožití stáří a nemocní lidé obzvláště. V našem specializovaném centru bude o seniory s různými typy stařecké demence perfektně postaráno. Domácí a přívětivé prostředí v kombinaci s milým a zkušeným personálem je zárukou pro spokojený pobyt každého seniora s alzheimerovým nebo jiným onemocněním. V útulném prostředí se budou senioři cítit příjemně. Důvěřujte zařízení, kde je o seniory pečováno s úctou a láskou tak, jak to má být, tak jak je to samozřejmé. Zařiďte vašemu příbuznému, kterého postihlo alzheimerovo onemocnění, nový a přívětivý druhý domov, ve kterém se bude cítit plnohodnotně.