Nechte vaše webovky snadno najít

Reklama a kvalitní prezentace patří k profesionálním prvkům jednotlivců i firem. A k tomu patří také obsahově i vzhledově poutavé webové stránky. Vytvořit však webové stránky a čekat, jestli se na ně někdo podívá, rozhodně nestačí.
K tomu, aby vaše webovky uživatelé a potencionální zákazníci vůbec našli, je potřebné profesionální seo pro web.
slova kolem sea.png

A co to znamená?
SEO – Search Engine Optimization – optimalizace pro vyhledávače.
Balíček nástrojů, který optimalizuje konkrétní internetové stránky pro vyhledávače, zabývá se optimalizací pro fulltextové vyhledávání, tedy pomocí klíčových slov, úprava a vytvoření struktury webových stránek, linkbuilding atd.
Díky této službě získáte zviditelnění vašich stránek ve vyhledávačích, které se po optimalizaci dostanou na první místa vyhledávačů a zvýšíte tak i návštěvnost vašich www stránek a následný prodej produktů a služeb.
Jde především o to, aby vaše webovky neupadly do zapomnění, ale získaly vysoký počet návštěvníků každý den a to hlavně díky tomu, že budou ve vyhledávačích dohledatelné a viditelné.
V praxi to znamená, že uživatelé, kteří na základě klíčových slov a frází hledají konkrétní produkty, informace a služby, v první řadě kliknou na www stránky, které jsou hned na první stránce vyhledávače a to až cca 90-95% uživatelů. Pouze malý zbytek uživatelů hledá dál a proklikne na ty další stránky vyhledávačů.
A aby se i vaše stránky ocitly na první stránce, k tomu vám pomůže profesionálně vedené seo pro web.
Díky kvalitní a profesionální optimalizaci stránek bude vaše značka zapamatovatelná a při příštím hledání uživatelé již rovnou budou hledat vás.
internetová komerce.jpg
Profesionální SEO probíhá tak, že po konkrétní domluvě se zákazníkem, proběhne audit www stránek – kontrola, opravy a správné nastavení webu a jeho obsahu, analýza a výběr vhodných klíčových slov, linkbuilding, copywriting, pravidelné reporty atd.