Nejkrásnější hotel v Lednici – rezervujte si pokoj ihned

Lednice, tzv. perla Jižní Moravy, je pravděpodobně jednou z nejpopulárnějších odpočinkových lokalit v České republice, ale nejenom. Od roku 1996 patří Lednicko-valtický komplex, ve kterém se promíchávají různé styly např. baroko, romantismus a neogotika do památek světového dědictví UNESCO.

Jestliže se vám to zamlouvá a rádi byste zde strávili čas, ať už je váš důvod jakýkoliv, tak velice rádi vám nabízíme své bohaté a kvalitní čtyřhvězdičkové služby. Navštivte náš hotel v Lednici https://lednice.galant.cz/ – Hotel Galant a užijte si své prázdniny nebo pracovní výjezd.

Odpočiňte s v našem čtyřhvězdičkovém hotelu

Naše kapacita je poměrně velká, jelikož celkem máme 50 pokojů a 150 lůžek. Můžete si vybrat ze 3 typů pokojů: standard, deluxe a rodinný. V ceně také budete mít možnost parkování se svým vlastním autem na hotelovém parkovišti. A pokud nebudete chtít se rozloučit se svým domácím mazlíčkem, tak ho bez problémů budete moci vzít s sebou k nám. Ke všemu máme skvělé jídlo, ke kterému vám velice rádi nabídneme vlastně vyrobené pivo a víno. Když už budete unavení nebo budete chtít si dát jeden den pauzu, tak rozhodně navštivte náš úžasný wellness komplex se saunou, vířivkou a masáží.

V případě, že byste měli zájem o naše kongresové sály, tak máme k vaši dispozici 3 místnosti: Apollón, Hubertus a Reistna, které vám uspořádáme do různých typů sezení podle vašeho přání. Musíme vás ale upozornit, že pouze sály Apollón a Hubertus mají možnost služeb banketového sezení a recepce.

U nás krása se propojuje s kvalitou

Chystáte se na nejkrásnější den svého života? Velice rádi vám pomůžeme s přípravou vaši svatby. S radostí vám poskytneme nádhernou přírodu francouzských zahrad a kulturních památek. Uděláme vše, aby tento výjimečný den byl naprosto ideální a samozřejmě podle vašich představ, ať už chcete, aby to bylo více soukromé nebo veřejné. Jsme schopni se přizpůsobit všem vašim požadavkům.