Odpor přivítejte

Už Vás pohled do zrcadla rozhodil? Ať se podíváte z boku, zezadu, ale hlavně zepředu, vždy máte pocit, že na Vás visí kůže, svaly nejsou tím, co bývaly? Tvaroh. Ano, to je to správné slovo, které vystihuje Vaši postavu a jednotlivé její části.

svaly

Takhle už to dál prostě nejde.

Jenže, kdo by se den co den plahočil ve volných chvílích do sportovních center, aby získal zpátky postavu, na kterou by se dalo se zájmem podívat? A co ti lidé kolem? Po očku Vás budou pozorovat a šuškat si, že jste přišli do posilovny dost pozdě. Ne, na to zvědaví nejste.

· Ale, jak to udělat, abyste si zacvičili doma a své svaly daly opět do pořádku?
· Jak si vytvarovat postavu bez docházení někam?
· Jak zpevnit kritická místa na těle?

Budete si snad domů pořizovat drahé posilovací stroje? A kromě toho, jak se Vám do Vašeho obydlí mohou vejít? Vždyť nemáte místo!

Řešení je snadnější, než jste kdy pomysleli!

Posilovací odporová guma je Vaším nejjednodušším řešením, které vyřeší všechny Vaše obavy.
· Potřebujete si protáhnout svaly a klouby před odpolední jízdou na kole?
· Potřebujete posílit svalstvo, např. na nohách?
· Nebo jste snad po úraze a jste ve fázi rehabilitace?

Neobyčejně obyčejná gumaje Vám k dispozici!
Zvolte si odpor, který bude pro Vás vítaným pomocníkem, a pusťte se do posilování svalů, na které jste už dávno nemysleli. Začněte s mírnějším zatížením. Jen tak, abyste si zapomenuté svaly pěkně protáhly. Abyste je nastartovaly k vyšším výkonům.

trenér

Nebo si protáhněte ty svaly, které jste při, např. jízdě na kole moc nepotřebovaly. Dosáhnete rovnováhy v protažení celého těla.
A to všechno třeba doma, než se půjdete osprchovat. Teprve potom se plně oddejte pohledu do zrcadla, ve kterém za nějaký čas uvidíte pěkné pevné tělo. Nakonec nebudete ani zrcadlo potřebovat, abyste zjistili, že se cítíte dobře.