Online seznamka – najděte si svého partnera

Trávíte svůj čas sami a naděje, že Váš vysněný partner nebo partnerka se zjeví, je už dávno ta tam. Ano, i tak to někdy bývá, že přes veškerou snahu se Vám nedaří nalézt partnera, který by vyhovoval Vám a vy jemu, abyste si rozuměli a byli spolu šťastní. Ale po dalším neúspěšném vztahu už nemáte ani chuť zkoušet, zda by se ten pravý či pravá našel. Řešení je jednoduché. Pokud máte alespoň trochu volného času, založte si svůj profil na online seznamce.

Jak si založit profil na online seznamce?

Máte několik možností. Buď si vyberete internetovou stránku seznamky nebo je tu také ta možnost, stáhnout si do svého smartphonu aplikaci online seznamky. Je jich opravdu dost, tudíž výběr je velice rozmanitý a záleží zcela na Vás, kterou upřednostníte. Založení profilu je velmi lehké, provede Vás jím průvodce dané stránky či aplikace. Dále bude potřeba vložit do svého profilu, nějaké fotky, aby potencionální zájemci mohli vědět, jak vypadáte, zvolit si jméno a vyplnit základní údaje, popřípadě napsat něco málo o Vás. Dále už stačí si vybrat, s kým si budete psát a s kým ne.

rande pod stromy
Proč se obrnit trpělivostí?

Připravte se na masu lidí, kteří si na seznamky chodí dělat pouze srandu (většinou děti) nebo hledají jen nezávazný sex. Je jich opravdu mnoho a proto si dejte pozor s kým si píšete. Pokud Vám bude psaní některého uživatele nepříjemné, zablokujte si ho v nastavení. Už nebude moci zobrazit Váš profil nebo Vaše fotky a co je nejdůležitější, už Vám nebude moci napsat své nevhodné zprávy. Nicméně i přes tyto neduhy se dají na online seznamkách najít opravdu lidé, kteří to myslí vážně. A vy si třeba najdete spřízněnou duši a zajdete na své první, společné rande. Na světě je nespočet párů, které se našli jen díky online seznamce a jsou spolu velmi šťastní, že na ní jen přišli za vidinou toho, najít i svého životního partnera. 

decentní první rande
Na co si dát pozor?

Než se naučíte rozeznávat lidi, kteří vám budou zprvu psát, je potřeba si uvědomit, že nevíte, kdo sedí na druhé straně. Sice může mít uživatel fotek na profilu třeba sto, ale to neznamená, že fotky musí být nutně jeho. Mohou být ukradené z jiného účtu, atd. Proto nedávejte nikomu své osobní údaje, adresy, neposílejte intimní fotky, neposkytujte údaje o svých sociálních sítích. Je to hlavně z důvodu bezpečnosti, Vaší bezpečnosti. Váš profil by taktéž neměl být rozsáhlý. Nikdy si nedávejte jako jméno své celé jméno. Postačí, když použijete křestní jméno nebo přezdívku, napíšete město či kraj, ve kterém žijete a maximálně dodáte pár fotek a svůj věk. To by z důvodu bezpečnosti mělo bohatě postačit! Pro schůzky či rande platí, že pokud se neznáte a jdete na svou první schůzku, důkladně to zvažte a nikdy se nescházejte na odlehlých místech. Člověk se může lehce nechat oklamat přívětivým a milým psaním a realita může být zcela jiná.

Napříč všem těmto nepříjemnostem doufáme, že Vaše počínání na online seznamkách bude opatrné a bezpečné. Přejeme, ať jste šťastní a najdete partnera pro Váš společný, spokojený život!