Praktické nosiče kol na tažné zařízení na kouli

Pokud potřebujete v létě převézt své rodině kola na dovolenou a nemáte teď zrovna po ruce střešní zahrádku na auto, pojďte vyzkoušet držák, který vám umožní, abyste nemuseli zvedat kola všech rodinných příslušníků až na střechu automobilu. Na tento námi navrhovaný nosič je totiž jednoduše možné dát až čtyři kousky kol do zadní části automobilu. Navíc je tento nosič jízdního kola velmi bezpečný a nebude vám vůbec bránit ve výhledu z vozidla za jízdy. Výběr můžete uskutečnit na https://www.amsa.cz/Nosice-jizdnich-kol-na-tazne-zarizeni kde také naleznete přehled přesně takových, které se vám budou typově hodit k vašemu automobilu.

Lehký nosič kol na tažné zařízení

Dávno odzvonilo převážení cyklistického náčiní na střeše vozidel, protože tento způsob se dobře neosvědčil. Velká náchylnost vozidla k bočnímu větru zejména na dálnici se ukázala nepříliš výhodnou. Bylo také nahlášeno mnoho různorodých případů pádů kola právě ze střechy automobilu. Pro větší bezpečnost proto výrobce vymyslel nový a hlavně mnohemspolehlivější držák v zadní části, na který je možné umístit 3 až 4 kola. Je možné tedy převážet tímto způsobem jízdní kola pro celou rodinu nebo celou posádku jedoucí v automobilu. Díky http://www.amsa.cz/Nosice-jizdnich-kolsi i vy můžete vybrat právě takový nosič, který pomůže vaší rodině v cyklovýletech po celé republice a stejně tak v zahraničí.

kola, nosiče na děti, voda, písek

Vyberte si ten nejlepší držák přesně pro váš typ vozidla

Při výběru ideálního nosiče vašeho jízdního kola se soustřeďte především na uchycení, které se u různých typů automobilů může lišit. Výrobce Menabo se při výrobě zaměřil především na automobily světových značek a vybavil své držáky výbornou nosností, díky materiálu, který unese opravdu velké zatížení. Nemusíte se obávat, že by mohlo dojít k nějaké nehodě nebo prasknutí vlivem nekvalitního materiálu nosiče. Při nákupu obdržíte návod i všechny součásti k zapojení, ideální ale jistě bude, přenecháte-li samotnoumontáž specializované firmě, která je na podobnou práci komplexně vybavena a disponuje školeným personálem, který přesně ví, jak postupovat.

auto, závod, cyklisté