Do zaměstnání jedině v kvalitní obuvi


V zaměstnání se pohybujeme většinu dne, tak tedy většinu dne trávíme v určitém oblečení a obuvi. Taková obuv ale musí ve většině povolání splňovat určitá kritéria a zajistit naší noze ochranu a udržet ji v bezpečí.
Pracovní obuv je specifická kategorie a liší se dle povolání. Jinou obuv potřebuje dělník, jinou prodavač ve stavebninách, odlišné obutí využije lékař, rybář nebo technik v chemickém provozu. Zkrátka různá zaměstnání, různé nároky na pracovní obuv.

botky

Pracovní obuv je základem bezpečné práce

U nás naleznete všechny možné varianty obutí do práce, vybere si tu každý https://www.pracovniochrana.cz/pracovni-obuv. Vše si můžete v klidu prohlédnout online a rozhodnout se v klidu. Nabízíme především následující kategorie:

·         Kotníkovou pracovní obuv
·         Pracovní polobotky
·         Pracovní sandále
·         Bílou pracovní obuv
·         Obuv outdoorovou
·         Holinky
·         Doplňky k pracovní obuvi

Veškerá obuv je vyrobena z kvalitního materiálu, nejčastěji kůže, precizním způsobem tak, aby ji nic neporušilo v náročném provozu a mohla vaši nohu chránit až několik let. Cílem pracovní obuvi je ochránit vaši nohu před úrazem, znečištěním či poleptáním chemikálií.

pracovní obuv

Obuv pro každý obor činnosti

V závislosti na vybraném druhu obuvi je samozřejmá ochrana proti promočení, propíchnutí či proříznutí. Některé druhy obuvi jsou vyztuženy ve špičce a chrání nohu při pádu těžkého předmětu.
Vzhledem k dlouhým hodinám, po které máte boty na noze, je většina z nich vybavena odvětráváním. Nohy se tak zbytečně nepotí.
Pro zimní období pak máme k dispozici speciální obuv vybavenou umělým kožíškem, nemusíte se tedy bát, že při pohybu venku vám noha prochladne.
Na výběr toho pro vás tedy máme opravdu mnoho. Teď záleží na vás a druhu práce, kterou vykonáváte, jakou obuv si vyberete, aby vaše noha byla za všech okolností v naprostém bezpečí.