Kdo chce zaujmout, musí vyčnívat z řady

Jestliže chcete udělat na veřejnosti dojem, tak sáhněte po reklamních nafukovadlech. Možná, že i vy čas od času vyrážíte mezi lidi na různé trhy, veletrhy a jiné veřejné prezentace, který mají pro organizace a firmy jen jediný cíl, přilákat k nim nové zákazníky. Na podobných akcích už nikoho nepřekvapí nůžkové stany, ty už mezi lidmi svým způsobem zdomácněly a není snad nikdo, kdo by na podobnou venkovní akci vyrazil bez takového praktického přístřešku. Nůžkový stan už můžete vybírat v mnoha zajímavých variantách, třeba i se zajímavým grafickým zpracováním jeho opláštění, se kterým na své okolí uděláte větší či menší dojem.
prezentace a statistika.png
Ovšem pravda je taková, že s nůžkovým stanem už díru do světa zkrátka neuděláte, na to je už tak nějak moc okoukaný. Má mnoho praktických výhod, dá se využít k marketingovým účelům, ale velice omezeně. Pokud totiž chcete lidi okolo vás skutečně zaujmout a přitáhnout je na první pohled, jakmile váš stánek zahlédnou, tak si musíte pořídit něco naprosto jiného, něco, co je o krok napřed a o úroveň výš. A přesně takové jsou pneumatické stany. Poslouží vám jako skvělý přístřešek, stejně tak dobře jako nůžkový stan, a možná ještě o něco lépe, neboť mají propracovaný aerodynamický tvar, který zároveň brání hromadění dešťové vody na střeše stanu. A jejich neokoukaný stylový tvar a celé zpracování je především to, co na reklamních nafukovadlech každého okamžitě zaujme.
večerní pouť.jpg
Zkrátka a dobře, pokud si pořídíte takový přístřešek a necháte jej zajímavě potisknout, tak si můžete být jisti tím, že budete mezi ostatními vidět a budete k sobě lidi přitahovat jako magnet. Navíc, takový pneumatický stan je velice stabilní a odolný různým nepříznivým povětrnostním podmínkám. Žádný vítr ani déšť s ním nezamává. Vždy bude vyčnívat z řady a každého na první pohled zaujme, ovšem s jeho stavbou nebudete mít prakticky žádnou práci. Za několik minut bude stát a při jeho stavbě i poté se obejdete bez elektrického proudu.