Kvalitní pomocníci pro dokonalou péči

Každý majitel bazénu dobře ví, že s pořízením tohoto skvělého koupacího zařízení je spojena nejen úžasná letní zábava pro rodinu, ale také práce s jeho údržbou a péčí o celé toto zařízení. Každý dobře ví, jak důležitá je dezinfekce vody, aby byla vhodná ke koupání a odstraňování nečistot plovoucích na vodě a tak dále. Ovšem jen přípravky bazénové chemie nejsou všechno. Například nečistoty by se Vám z bazénové vody špatně lovily pouze rukama, proto je dobré si pořídit síťky nebo rovnou bazénový vysavač.

hluboký bazén

A přesně tak důležitou pomůckou či pomocníkem při péči o Váš bazén je i plovák. Hlavně pokud k údržbě bazénové vody používáte tabletové přípravky. Tablety nemůžete jen tak vhodit do vody. Za prvé by se rozpouštěly pouze na jednom místě a jejich účinné látky by se nedostaly do celého obsahu bazénového zařízení a za druhé by mohly poškodit dno Vašeho bazénu. A právě proto pro Vás máme připravenou velkou nabídku plováků, které Vám při péči o bazénovou vodu pomohou.

Díky plováku se účinné látky z tabletových přípravků dostanou do celého obsahu bazénové vody. Tento pomocník se totiž pohybuje po hladině vody a dostává se tak i do nejzazších koutů Vašeho bazénu. V naší nabídce najdete tohoto pomocníka v mnoha různých velikostech a tvarech z kvalitních a velmi odolných materiálů vhodných pro všechny druhy a velikosti tablet. Stačí jen vstoupit a vybrat si ten, který se Vám nejvíce líbí.

svátek vody

Kromě toho u nás také najdete vysoce kvalitní zimní dilatační plováky https://plus.joj.sk/prve-oddelenie/epizody/2017-11-09-prve-oddelenie-ii které Vám pomohou se zazimováním Vašeho bazénu po skončení koupací sezóny. Nebojte se, nejsme zaměřeni pouze na bazénové příslušenství, u nás na jednom místě pořídíte nejen bazénové příslušenství, ale také přípravky bazénové chemie a to jak chlorové tak i na bázi kyslíku a také přípravky pro ošetření vířivek. Proto neváhejte a přijďte k nám.