Teplo domova

Vhodně zvolené a citlivě umístěné interiérové doplňky dokáží proměnit i ten nejneosobnější prostor v místo plné tepla a útulnosti. Každý dům i byt prozradí na své majitele mnohé a právě doplňky a dekorace vypovídají o vkusu obyvatel. A nemusíme být zrovna milionáři, abychom svoje obydlí doladili k obrazu svému. Prostřednictvím malých předmětů, dokážeme s naším interiérem doslova zázraky.
V současné době existuje na trhu obrovské množství kamenných i internetových obchodů, které svůj prodej zaměřují vedle nábytku právě i na všemožné bytové dekorace. Na výběr máme velké množství stylů, materiálů. Od veskrze moderních, minimalistických dekorací, až po retro doplňky. Je čistě na nás a našem vkusu, co do svého „hnízdečka“ pustíme. Vybírejme však pouze podle sebe, podle našeho naturelu, protože jen tak se budeme doma cítit dobře. A to přece chceme.
vysoká postel

Levné a přesto krásné

Jak jinak přidat pokoji na útulnosti než dostatečným množstvím polštářů.  Ano, polštáře všech velikostí, barev i tvarů dokáží zútulnit každý pokoj. Můžeme popustit uzdu své fantazie a kombinovat zdánlivě nekombinovatelné. Jednobarevné s pestrými, velké s malými. Vše je dovoleno. Navíc, nikde není psáno, že polštáře musíme umístit pouze na pohovku nebo na postel. Co takhle zkusit je vkusně položit na zem? Nebo na široký vnitřní okenní parapet?
romantická výzdoba
Květiny jsou součástí snad každé domácnosti. Což ale dát i květinám krásný, ladící „obleček“ v podobě barevného designového květináče, nebo krytu na květináče? Opět můžeme vybírat z několika druhů materiálů, tvarů a z nekonečného množství barev. Barevné květináče doladí naše květiny k dokonalosti. Stejně tak vázy nabízí nepřeberné možnosti začlenění do našeho interiéru. A nemusí být ani plné řezaných květin. I prázdné vázy dokáží udělat mnoho parády.
Jen málo věcí vykouzlí tak hřejivou atmosféru, jako správně zvolené osvětlení. Kromě různě barevných žárovek, využijme i svíčky. Právě svíčky patří do každého interiéru. Obchody nabízí různé velikosti, tvary, barvy i vůně.