Díky nemovitosti získáte úvěr

V případě, že vás banka odmítla jako žadatele o úvěr, je možné získat americkou nebankovní hypotéku, která s sebou přináší řadu nesporných výhod. Jednou z nich je i velmi rychlé vyřízení.

smlouva

  • K předschválení obvykle dochází už do čtyřiadvaceti hodin od dodání podkladů.

Tento nebankovní produkt https://nebankovni-hypoteka-cz.cz/nebankovni-hypoteka/ je určen pro majitele nemovitosti, která se nachází na území naší republiky. Nic se ale neděje ani v případě, že žádnou nemovitost nevlastníte. Stačí přibrat spolužadatele, který do podniku nabídne svou nemovitost. Z její odhadní ceny pak můžete získat až sedmdesát procent. Odhad nemovitosti hradí poskytovatel. Po celou dobu splácení ale zůstáváte majitelem. Jedná se pouze o zástavu. Není se tedy v žádném případě čeho obávat. Jestliže se vaše finanční situace natolik zlepší, že budete moci doplatit celou zbývající dlužnou částku, pak to není problém. Nikdo po vás nebude chtít jakékoliv sankce.

Starosti zmizí už za několik hodin

Velkou výhodou hypoték u nebankovních poskytovatelů je i to, že je zde možná tolerance záznamů v registrech dlužníků. Získat tento produkt je docela snadné. Stačí zaslat mailem několik fotografií nemovitosti. Doporučuje se minimálně dvakrát zvenku a uvnitř jednu fotografii každé místnosti.

  • Poté, co vyplníte on-line žádost, kde uvedete základní kontakt a požadovanou výši úvěru, a odešlete vše internetovou cestou, můžete téměř obratem očekávat manažera, který s vámi domluví všechny podrobnosti a vysvětlí vám vše, co by mohlo být nejasné.

bankovky

Od podepsání smlouvy se dá čerpat vklad už za jeden až tři dny.Splatnost hypotéky můžete mít nastavenu na dobu od jednoho roku až na třicet let. Záleží na mnoha okolnostech. Ale to vše se dozvíte ještě před uzavřením smlouvy. Podepíšete ji teprve ve chvíli, kdy vám bude všechno naprosto jasné.