Nižší příjmy nemusí být na překážku

Pokud máte nižší příjmy, které způsobily, že vás v bance při žádosti o půjčku odmítli, tak teď pravděpodobně pátráte po tom, zda byste si mohli sjednat hypotéku bez dokládání příjmů a vyhnout se tak tomu, že budete své příjmy dokládat.
Nicméně je dobré si uvědomit, že tím, že své případné problémy skryjete, nic nevyřešíte. Ba naopak, v takové situaci totiž riskujete, že přijdete o více, než získáte. Vždyť v případě, že by vaše příjmy byly skutečně až příliš nízké, tak byste nebyli schopni svou půjčku splácet a mohli byste přijít o veškerý svůj majetek, který by propadl věřiteli.

dolar

Nicméně to, že vám banka nedala půjčku, protože podle ní máte nízké příjmy, ještě zdaleka nemusí nic znamenat. To, co banka vyhodnotí jako nízké příjmy, může být třeba i docela solidní průměrný český plat. Takže nevěšte hlavu a vydejte se do nebankovní společnosti. Anebo ještě lépe, sedněte si k internetu a na webových stránkách nebankovní společnosti vyplňte stručný online formulář žádosti o půjčku. To bude mnohem pohodlnější a rychlejší a bohatě to postačí k tomu, aby vás brzy kontaktoval pracovník nebankovní společnosti se svou nabídkou pro vás.

kreditní karta

Na paměti byste tak měli mít pouze to, že k získání půjčky je nezbytná záruka v podobě nemovitosti – to je specifický požadavek všech nebankovních společností, kterému se nijak nevyhnete. Nicméně pokud náhodou žádnou nemovitost k dispozici nemáte, je zde ještě jedna dobrá cesta, kterou můžete zvolit. Máte ve svém okolí někoho, kdo podobnou vhodnou nemovitost vlastní? Výborně! Stačí, když jej přesvědčíte, aby se svým majetkem zaručil za vaše zájmy, a máte vyhráno. Stane se tak vaším spoluručitelem a nebankovní společnost vám bez nejmenších komplikací poskytne přesně takovou půjčku, o jakou máte zájem. Jak je vidět, tak cesta k úspěchu nemusí být vůbec trnitá.